Naše zvířata, nejen na výstavě, krmíme krmivy VERSELE-LAGA. K dostání ve všech dobrých obchodech, nebo na adrese: CZanidis, s.r.o. Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

anidis.jpg

Další informace o dění v organizaci naleznete zde: facebook/zocshbohdalov

facebook.jpg

Deutsche informationen

deutschland1.gif

Mediálním partnerem je:

croregion.jpg

Náš tradiční dodavatel čestných cen a pohárů

sporthobby-half-banner.jpg

Spolupořadatelem akcí pro děti je Základní škola a mateřská škola Bohdalov

ZSBohdalov.jpg

Kdo je přihlášen

Právě připojeni - hostů: 1182 

Udělené tituly MISTR VYSOČINY

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Udělené tituly MISTR VYSOČINY

Expozice králíků

Menčík  Bohumil Belgický obr divoce zbarvený 378 b.

Caha  Miroslav Velký světlý stříbřitý 378,5 b.

ing.  Novák  Josef Velký světlý stříbřitý 378 b.

Tecl  Alois Velký světlý stříbřitý 379 b.

Králíček  Stanislav       MCH Vídeňský šedý 378,5 b.

Starý  Rudolf Vídeňský modrošedý 378 b.

Dvořák  Vladimír Hototský bílý 381,5 b.

Beneš  Josef Novozélandský bílý 378,5 b.

Buček  Pavel Novozélandský bílý 380,5 b.

Ing.  Dobrovolný  Josef Novozélandský bílý 382,5 b.

Pohanka  Václav Novozélandský bílý 380 b.

Hlaváč  David Havana 379 b.

Chalupa  David Stříbřitý černý 378 b.

Beneš  Bohuslav Stříbřitý modrý 379,5 b.

Špinar  Václav Tříslový černý 379,5 b.

Šíp  Jindřich Zakrslý beran strakáč černý 378 b.

Šíp  Jindřich Zakrslý bílý červenooký rex 378 b.

Expozice drůbeže

Tecl  Miloš D19 Australky černé

Kosík  Milan D68 České slepice zlaté kropenaté

Ing.  Mišovič  Erik D72 České slepice stříbrné kropenaté

Folejtar  Josef D87 Barneveldky zdrobnělé dvojlemované

Pešek  Libor D132 Vyandotky zdrobnělé černé

Boháček  Petr D138 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité

Folejtar  Josef D139 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité

Baka  Jaroslav D145 Vyandotky zdrobnělé stříbrně koroptví

vlnité

Expozice vodní drůbeže

Miroslav  Kysilka D219 Husy české bílé

Augustin  Josef D237 Kachny zakrslé bílé


Expozice holubů

Svatoň  Jan H3 Benešovský holub bílý

Pokorný  Luděk H13 Gigant modrý pruhový

Mgr.  Toman  František  Ph.D. H37 Německý výstavní bílý

Smola  Vladimír H42 Německý výstavní modrý pruhový

Smola  Vladimír H43 Německý výstavní plavý červenopruhý

Partl  Jaromír H73 Texan

Matoušů  Ladislav H78 Česká bagdeta červená

Müller  Emil H83 Indián červený

Vogeltanz  Vít H97 Modenka - schietti černá

Fabeš  Luděk H102 Český stavák sedlatý černý

Baka  Jaroslav H109 Český stavák červený plamínek

Musil  Miroslav H146 Pomořanský voláč bílý

Pfeifer  František H156 Ledňák kapratý

Karel  Vočka H179 Český rejdič bělouš černohrotý

Řiháček  Petr H182 Jeptiška černá

Veselý  Stanislav H190 Vídeňský rejdič zrcadlový žlutý

 

Veselý  Stanislav H191 Vídeňský rejdič zrcadlový červený