Naše zvířata, nejen na výstavě, krmíme krmivy VERSELE-LAGA. K dostání ve všech dobrých obchodech, nebo na adrese: CZanidis, s.r.o. Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

anidis.jpg

Další informace o dění v organizaci naleznete zde: facebook/zocshbohdalov

facebook.jpg

Deutsche informationen

deutschland1.gif

Mediálním partnerem je:

croregion.jpg

Náš tradiční dodavatel čestných cen a pohárů

sporthobby-half-banner.jpg

Spolupořadatelem akcí pro děti je Základní škola a mateřská škola Bohdalov

ZSBohdalov.jpg

Kdo je přihlášen

Právě připojeni - hostů: 1328 

Udělené čestní ceny abecedně 2015

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Udělené čestné ceny, poháry, mistři

1 Ambrož  Jiří  , Branišov, 14 Dolní rožínka Žďár nad Sázavou

jednotlivec D26 Hempšírky měděně červené

2 Augustin  Josef  , Šachotín 5 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod CH

jednotlivec D218 Husy české bílé

jednotlivec D237 Kachny zakrslé bílé

Mistr Vysočiny D237 Kachny zakrslé bílé

3 Baka  Jaroslav  , Krátká 483 Olešnice na Moravě Blansko

jednotlivec D126 Vyandotky zdrobnělé bílé

jednotlivec D145 Vyandotky zdrobnělé stříbrně koroptví vlnité

Mistr Vysočiny D145 Vyandotky zdrobnělé stříbrně koroptví vlnité

jednotlivec H109 Český stavák červený plamínek

Mistr Vysočiny H109 Český stavák červený plamínek

jednotlivec D227 Kachny čárkované stříbrné divoké

4 Bednář  František  , Dolní Heřmanice 71 Velké Žďár nad Sázavou

Meziříčí

kolekce 115-118 Velký světlý stříbřitý

5 Beneš  Bohuslav  , čp. 111 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou

kolekce 1041-1044 Stříbřitý žlutý

kolekce 1083-1086 Stříbřitý modrý

Mistr Vysočiny 1086 Stříbřitý modrý

6 Beneš  Josef  , Nadějov 9 Jamné u  Jihlavy Jihlava

Mistr Vysočiny 526 Novozélandský bílý

12 Boháček  Petr  , Rudolec 12 Nové Veselí Žďár nad Sázavou

jednotlivec D108 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví

jednotlivec D138 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité

Mistr Vysočiny D138 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité

14 Boudný  Petr  , Kozlov  73 Velký Beranov Jihlava

jednotlivec D1 Brahmánky žluté kolumbijské

16 Bratršovský  Miloslav  , Velká Losenice 7 Velká Žďár nad Sázavou

Losenice

kolekce 289-292 Meklenburský strakáč modrý

jednotlivec D29 Hempšírky měděně červené

jednotlivec D5 Amroksky krahujcovité

21 Ing.  Broža  Bohuslav  , Budín 219 Křižanov Žďár nad Sázavou TI

kolekce 987-990 Marburský


24 Buček  Pavel  , V Olších 7 Ivančice Brno-venkov TI

kolekce 531-534 Novozélandský bílý

Mistr Vysočiny 534 Novozélandský bílý

25 Caha  Miroslav  , Pod Kaplou 125 Brtnice Jihlava

kolekce 119-122 Velký světlý stříbřitý

Mistr Vysočiny 122 Velký světlý stříbřitý

26 Čajková  Lydie  , Šanov 284 Božice Znojmo

jednotlivec D73 Rýnské slepice černé

jednotlivec D240 Pižmovky modře divoké

31 Čermák  Tomáš  , 5.května 61 Košetice Pelhřimov

kolekce 805-808 Havana

29 Čermák  Ladislav  ,  Košetice 249 Pelhřimov

jednotlivec D102 Plymutky zdrobnělé bílé kolumbijské

jednotlivec H30 Moravský pštros červený

38 Diviš  Josef  , Pražská 17/408 Třebíč Třebíč JT

jednotlivec H15 Koburský skřivan bezpruhý

259 Ing.  Dobrovolný  Zdeněk  , Česká Bělá 228 Česká Havlíčkův Brod CH

Bělá

jednotlivec 915 Malý beran bílý červenooký

kolekce 929-932 Malý beran divoce zbarvený

40 Ing.  Dobrovolný  Josef  , Věcov 57 Věcov Žďár nad Sázavou

kolekce 543-546 Novozélandský bílý

Mistr Vysočiny 542 Novozélandský bílý

39 Dobrovolný  Josef  , Dr. Suzy 3 Třebíč Třebíč JT

Šampión Vysočiny H59 Prácheňský káník černý

46 Drejček  Jaroslav  , 69 Bohdalov Žďár nad Sázavou

jednotlivec 84 Moravský modrý

50 Dvořák  Vladimír  ,  Pomezí u Poličky 257 Svitavy SV

kolekce 420-423 Hototský bílý

Mistr Vysočiny 423 Hototský bílý

Šampión Vysočiny 420 Hototský bílý

48 Dvořák  Jaroslav  , Jihlavka 22 Batelov Jihlava

jednotlivec H89 King žlutý

51 Dygrýnová  Olga  , Mánesova 107 Humpolec Pelhřimov

jednotlivec D192 Rousné zakrslé slepice porcelánové

jednotlivec D54 Leghornky bílé


53 Fabeš  Luděk  ,  Dačice 103/I Jindřichův Hradec JT

jednotlivec H102 Český stavák sedlatý černý

Mistr Vysočiny H102 Český stavák sedlatý černý

55 Fiala  Karel  , Náměstí 118 Měřín Žďár nad Sázavou

jednotlivec D211 Husy landeské bílé

60 Florián  Antonín  ,  Stará Říše 216 Jihlava JT

jednotlivec D57 Vlašky koroptví

61 Folejtar  Josef  , Křešín u Pacova 3 Křešín u Pacova Pelhřimov

jednotlivec D87 Barneveldky zdrobnělé dvojlemované

Mistr Vysočiny D139 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité

Mistr Vysočiny D87 Barneveldky zdrobnělé dvojlemované

72 Hedbávný  Karel  , Myslbekova 594/2 Třebíč Třebíč JT

kolekce 1173-1176 Ruský černý

76 Hlaváč  David  , Petrovice 55 Nové město na Žďár nad Sázavou

Moravě

kolekce 817-820 Havana

Mistr Vysočiny 820 Havana

83 Horní  Josef  , Zahradní 140 Pohled Havlíčkův Brod HB

jednotlivec D9 Amroksky krahujcovité

Šampión Vysočiny D9 Amroksky krahujcovité

84 Hort  Josef  , Sedlec 16 Sedlec Třebíč TI

jednotlivec 464 Novozélandský červený

87 Dr.  Hron  Jaroslav  , Ojířova 80 Tábor-Klokoty Tábor

jednotlivec D46 Sasexky bílé světle kolumbijské

90 Husák  Pavel  ml., Dukovany 165 Dukovany Třebíč JT

kolekce 1295-1298 Bílý červenooký rex

33 Chalupa  David  , Rudolec 87 Nové Veselí Žďár nad Sázavou

kolekce 1029-1032 Stříbřitý černý

Mistr Vysočiny 1032 Stříbřitý černý

34 Chvátal  Pavel  , 109 Kozlov Jihlava

Šampión Vysočiny 787 Aljaška

98 Ježková  Alena  , Markvarec 20 Dačice Jindřichův Hradec JT

kolekce 675-678 Kalifornský černý

101 Juráček  Josef  , Dolní Rozsíčka 29 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou

jednotlivec D14 Australky černé


102 Juráček ml.  Jaroslav  , Dolní Rozsíčka 29 Dolní Žďár nad Sázavou

Rožínka

kolekce 682-685 Kalifornský černý

108 Kaňka  Jaroslav  , Zahradní 277 Červená Řečice Pelhřimov

kolekce 90-93 Moravský modrý

110 Karel  Vočka  , Lažínky 21 Moravské Budějovice Třebíč JT

Mistr Vysočiny H179 Český rejdič bělouš černohrotý

112 Kelbl  Vladimír  , Přísnotická 162 Žabčice Brno-venkov TI

kolekce 791-793 Aljaška

61 Kopal  Karel  , Veselíčko 70 Slavonice Jindřichův Hradec JT

jednotlivec D76 Araukany divoké

119 Kosík  Milan  , Březinova 349 Moravské Třebíč JT

jednotlivec D68 České slepice zlaté kropenaté

Mistr Vysočiny D68 České slepice zlaté kropenaté

124 Králíček  Stanislav  , Netín 33 Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou

jednotlivec 1116 Holandský černý

kolekce 384-387 Vídeňský šedý

Mistr Vysočiny 387 Vídeňský šedý

132 Křestan  Miroslav  , Na Průhonu 312 Vědomice Litoměřice

jednotlivec D33 Hempšírky měděně červené

133 Křivohlavý  Zdeněk  , V Bytovkách 284 Habry Havlíčkův Brod HB

jednotlivec D97 Hempšírky zdrobnělé měděně červené

134 Kříž  Michal  , Okrouhlička 29 Štoky Havlíčkův Brod HB

jednotlivec D178 Hedvábničky divoké

137 Kuchařík  František  , Moravské Bránice 21 Dolní Brno-venkov TI

Kounice

kolekce 1009-1012 Perlový

155 Matoušů  Ladislav  , Friedova 661 Pelhřimov Pelhřimov

jednotlivec D51 Orlovky pestré

jednotlivec H78 Česká bagdeta červená

Mistr Vysočiny H78 Česká bagdeta červená

156 Mejzlík  Jiří  ,  Ostrov nad Oslavou 184 Havlíčkův Brod

jednotlivec 903 Moravský bílý hnědooký

157 Menčík  Bohumil  , čp. 54 Domamil Třebíč

kolekce 7-10 Belgický obr divoce zbarvený

Mistr Vysočiny 10 Belgický obr divoce zbarvený


161 Miroslav  Kysilka  , Dolní Újezd 89 Dolní Újezd Svitavy SV

jednotlivec D219 Husy české bílé

Mistr Vysočiny D219 Husy české bílé

162 Ing.  Mišovič  Erik  , Šafaříkova 1310 Moravské Třebíč JT

Budějovice

Mistr Vysočiny D72 České slepice stříbrné kropenaté

Šampión Vysočiny D72 České slepice stříbrné kropenaté

164 Mokrý  Ladislav  , Nerudova 661 Přibyslav Havlíčkův Brod CH

kolekce 321-324 Vídeňský černý

166 Müller  Emil  , Sportovní 615 Konice Prostějov

Mistr Vysočiny H83 Indián červený

168 Musil  Miroslav  , Dolní Jablonná 10 Přibyslav Havlíčkův Brod CH

Mistr Vysočiny H146 Pomořanský voláč bílý

175 Nedělka  Kamil  , Bohdalov 199 Bohdalov Žďár nad Sázavou

kolekce 827-830 Havana

180 Ing.  Nosek  Antonín  , Dlouhá 87/35 Jihlava - Horní Jihlava

Kosov

kolekce 606-609 Burgundský

182 ing.  Novák  Josef  , Zahradní 211 Brtnice Jihlava

kolekce 199-202 Velký světlý stříbřitý

Mistr Vysočiny 202 Velký světlý stříbřitý

kolekce 1351-1354 Zakrslý ruský černý

185 Novotný  Miroslav  , Mírovka 51 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod

jednotlivec D209 Husy tuluské divoké

jednotlivec D216 Husy pomořanské divoce strakaté

jednotlivec D226 Kachny saské modrožluté divoké

189 Odehnal  Martin  , Moravské Bránice 294 Dolní Brno-venkov TI

Kounice

Šampión Vysočiny H185 Výstavní tippler černý

193 Partl  Jaromír  , U cihelny 5 Jihlava 5 Jihlava

jednotlivec H73 Texan

Mistr Vysočiny H73 Texan

198 Pechová  Natalie  , V Brance 1016 Humpolec Pelhřimov

jednotlivec 1239 Hermelín modrooký

200 Pešek  Libor  , Rankov 18 Chotěboř Havlíčkův Brod CH

jednotlivec D132 Vyandotky zdrobnělé černé

jednotlivec D143 Vyandotky zdrobnělé koroptví vlnité

Mistr Vysočiny D132 Vyandotky zdrobnělé černé


202 Pfeifer  František  , Dobrohostov 6 Štoky Havlíčkův Brod HB

kolekce 979-982 Činčila malá

Mistr Vysočiny H156 Ledňák kapratý

204 Pipek  Jiří  , Na Skalce 173 Libice nad Doubravou Havlíčkův Brod CH

jednotlivec H92 Modena - schietti

208 Pohanka  Václav  , Nová Ves 141 Nové Město na Žďár nad Sázavou

Moravě

kolekce 557-560 Novozélandský bílý

Mistr Vysočiny 560 Novozélandský bílý

211 Pokorný  Luděk  , Pavlice 4 Grešlové Mýto Znojmo

jednotlivec H13 Gigant modrý pruhový

Mistr Vysočiny H13 Gigant modrý pruhový

212 Polák  Jan  , Jamolice 131 Moravský Krumlov Třebíč JT

jednotlivec D55 Leghornky bílé

214 Požár  Josef  , Partlicova 311 Třešť Jihlava JT

kolekce 255-258 Činčila velká

216 Prchal  Vladimír  , Nová Ves u Leštiny 8 Golčův Havlíčkův Brod HB

Jeníkov

kolekce 28-31 Belgický obr albín

221 Promberger  Pavel  ,  Bohdalov 193 Žďár nad Sázavou

kolekce 874-877 Bílopesíkatý černý

226 Prudík  Josef  , Dolní Heřmanice č.32 Velké Meziříčí Třebíč

jednotlivec H28 Moravský pštros modrý bezpruhý

232 Ripper  Jan  , Kozlov  64 Velký Beranov Jihlava

kolekce 1276-1279 Kastorex

228 Řiháček  Petr  , Háji 1032 Moravské Budějovice Třebíč JT

Mistr Vysočiny H182 Jeptiška černá

248 Slanina  Josef  , Dražice 171 Dražice Tábor

jednotlivec kř310 Křepelky japonské tuxedo

252 Smola  Vladimír  , Cejle 6 Batelov Jihlava

jednotlivec H42 Německý výstavní modrý pruhový

jednotlivec H43 Německý výstavní plavý červenopruhý

Mistr Vysočiny H42 Německý výstavní modrý pruhový

Mistr Vysočiny H43 Německý výstavní plavý červenopruhý

260 Stáňa  Ladislav  , Pokojov 5 Nové Veselí Žďár nad Sázavou

jednotlivec D63 Vlašky rodobarvé šedoprsé


263 Starý  Rudolf  , Vilémovice 11 Vilémovice Blansko

kolekce 414-417 Vídeňský modrošedý

Mistr Vysočiny 417 Vídeňský modrošedý

267 Střešňák  Ladislav  ,  Sněžné 187 Žďár nad Sázavou

jednotlivec H36 Německý výstavní bílý

jednotlivec H45 Německý výstavní straka

269 Svatoň  Jan  ,  Česká Bělá 25 Havlíčkův Brod CH

jednotlivec H3 Benešovský holub bílý

Mistr Vysočiny H3 Benešovský holub bílý

271 Svoboda  Ladislav  , Rančířov 42 Jihlava 1 Jihlava

jednotlivec H108 Český stavák červený bělohrotý

237 MVDr.  Šimek  Vlastimil  , Masarykova 727 Vlčnov Uherské Hradiště TI

kolekce 1188-1191 Zakrslý beran divoce zbarvený

240 Šín  Josef  , Skřípov 65 Konice Olomouc

kolekce 317-320 Vídeňský modrý

241 Šínová  Emílie  , Skřípov 65 Konice Prostějov

jednotlivec D136 Vyandotky zdrobnělé žluté

jednotlivec D165 Paduánky zdrobnělé žlutě plavé bíle lemované

242 Šíp  Jindřich  , Riegrova 5 Chotěboř Havlíčkův Brod CH

jednotlivec 1181 Zakrslý beran bílý červenooký

kolekce 1225-1228 Zakrslý beran strakáč černý

kolekce 1272-1275 Zakrslý hototský bílý

kolekce Zakrslý bílý červenooký rex

Mistr Vysočiny 1228 Zakrslý beran strakáč černý

Mistr Vysočiny 1333 Zakrslý bílý červenooký rex

jednotlivec D120 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví

jednotlivec D182 Antverpští vousáči křepelčí

259 Špinar  Václav  , čp. 70 Velká Losenice Žďár nad Sázavou SV

kolekce 1130-1133 Tříslový černý

Mistr Vysočiny 1133 Tříslový černý

264 Štěrba  Jaroslav  , Věcov 82 Věcov Žďár nad Sázavou

kolekce 631-634 Burgundský

kolekce 635-638 Burgundský

266 Štrejbar  Bohuslav  , Luční 1037/16 Třešť Jihlava JT

jednotlivec 1169 Český černopesíkatý


273 Tecl  Alois  ,  Česká Bělá 67 Havlíčkův Brod CH

kolekce 226-229 Velký světlý stříbřitý

kolekce 230-233 Velký světlý stříbřitý

Mistr Vysočiny 233 Velký světlý stříbřitý

jednotlivec D122 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví

274 Tecl  Miloš  ,  Česká Bělá 69 Havlíčkův Brod CH

kolekce 444-447 Český albín

jednotlivec D20 Australky černé

Mistr Vysočiny D19 Australky černé

jednotlivec H8 Benešovský holub modrý

275 Tenora  Jiří  , Moravská strana 308 Olešnice na Žďár nad Sázavou

Moravě

kolekce 1338-1341 Saténový zaječí

276 Tesař  Vladimír  , Rozhraní  45 Rozhraní Svitavy

kolekce 1079-1082 Stříbřitý divoce zbarvený

278 Mgr.  Toman  František  Ph.D., Kundratice, 32 Žďár nad Sázavou

Rozsochy

jednotlivec H37 Německý výstavní bílý

Mistr Vysočiny H37 Německý výstavní bílý

280 Tomášek  Pavel  , Blažkov 7 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou

kolekce 34-36 Německý obrovitý strakáč černý

279 Tomášek  Michal  , Blažkov 47 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou

jednotlivec D124 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví

284 Trnka  Josef  , Sukova 576 Votice Benešov

jednotlivec D159 Orlovky zdrobnělé bílé

jednotlivec D37 Hempšírky modře měděně červené

285 Tucauer  Jiří  , Dolany 132 Opatovice nad Labem Pardubice

jednotlivec 522 Novozélandský červený

292 Vaněk  Ladislav  , Velký Beranov  265 Velký Jihlava

Beranov

jednotlivec D48 Šumavanky zlaté stříkané

291 Vaněk  Josef  , Velký Beranov  265 Velký Beranov Jihlava

kolekce 920-923 Malý beran bílý červenooký

jednotlivec D238 Kachny zakrslé bílé

293 Vávrová  Dagmar  , Sladovnická 186 Chotěboř Havlíčkův Brod CH

kolekce 1143-1146 Tříslový černý

298 Veselá  Kristýna  ,  Velká Losenice 270 Žďár nad Sázavou SV

jednotlivec H188 Rakovnický kotrlák bílý


299 Veselý  Stanislav  , Na potoku 159 Slavonice Jindřichův Hradec JT

Mistr Vysočiny H190 Vídeňský rejdič zrcadlový žlutý

Mistr Vysočiny H191 Vídeňský rejdič zrcadlový červený

301 Vogeltanz  Vít  , Chlumín 32 Chlumín Mělník

jednotlivec H97 Modenka - schietti černá

Mistr Vysočiny H97 Modenka - schietti černá

303 Vondráčková  Petra  , Stránecká Zhoř 99 Měřín Žďár nad Sázavou

jednotlivec D221 Kachny ruánské divoké

304 Vyhlidal  Teodor  , Panské Dubénky 11 Strmilov zadej okres JT

jednotlivec D21 Bílefeldské slepice rodobarvé hnědoprsé

305 Vyhnálek  Jaromír  , Husova 92 Jemnice Jindřichův Hradec

kolekce 66-69 Francouzský beran železitý

307 Záborský  Josef  , Ořechovská 462 Křižanov Žďár nad Sázavou

jednotlivec H85 Kariér modrý

309 Zavoral  Jaroslav  , Dolní Újezd 506 Dolní Újezd Svitavy SV

kolekce 741-744 Kalifornský černý

311 Ing.  Zavoralová  Blanka  , Dolní Újezd 506 Dolní Svitavy SV

Újezd

 

kolekce 1230-1233 Zakrslý beran strakáč madagaskarový