Naše zvířata, nejen na výstavě, krmíme krmivy VERSELE-LAGA. K dostání ve všech dobrých obchodech, nebo na adrese: CZanidis, s.r.o. Košíkov 76, 595 01 Velká Bíteš

No images

Další informace o dění v organizaci naleznete zde: facebook/zocshbohdalov

No images

Deutsche informationen

No images

Mediálním partnerem je:

No images

Náš tradiční dodavatel čestných cen a pohárů

No images

Spolupořadatelem akcí pro děti je Základní škola a mateřská škola Bohdalov

No images

Kdo je přihlášen

Právě připojeni - hostů: 91 

K výstavě Vysočiny 2014

Pozor, otevřeno v novém okně. PDFTiskEmail

Plnoletá Výstava Vysočiny

Ve dnech 4.- 5. října se nejlepší drobná zvířata z celé České republiky již po osmnácté utkají o řadu pohárů na jedné ze tří největších výstav v republice.

Kulturní dům městyse Bohdalova v sobotu od 700-1800 a v neděli od 800-1300 hodin přivítá pětinásobně více návštěvníků, než kolik má sám obyvatel. Kromě pestré palety řady hospodářských i drobných zvířat, z nichž řada je nabídnuta k prodeji, je připraven také bohatý doprovodný program a již tradiční farmářské a řemeslné trhy.

„Novinkou letošního ročníku bude klubová výstava unikátního plemene králíků Moravského bílého hnědookého.“ uvedl Zdeněk Bradáč, místopředseda bohdalovské chovatelské organizace, která v letošním roce oslaví 65. výročí od svého založení.

Bohdalovská výstava je také známá využitím výpočetní techniky. Všechny potřebné informace pro vystavovatele i návštěvníky jsou k dispozici na webových stránkách organizace www.cschbohdalov.cz Jak uvedl jednatel organizace Pavel Promberger: „Nově připravujeme online informace o prodeji. Každý zájemce tak bude moci kdekoliv, třeba přímo u klece, pomocí chytrého telefonu nebo tabletu zjistit, zda je zvíře prodáno nebo ne.“

Svůj program má však výstava i v pátek. Probíhá ohodnocení jednotlivých zvířat, při kterém tradičně pomáhají žáci místní základní školy a také v rámci odborné praxe studenti Mendelovy univerzity z Brna. Pátek je určen také školním kolektivům, které si mohou výstavu zdarma prohlédnout a dozvědět se řadu zajímavostí z chovu vystavovaných zvířat. Výchova chovatelské mládeže má v Bohdalově dlouholetou úspěšnou tradici. „První chovatelský kroužek byl v Bohdalově založen již v roce 1964. V letošním roce si tedy připomínáme 50. let od založení chovatelského kroužku.“ říká předseda bohdalovské organizace Jaroslav Drejček, který sám před 50. lety se stal členem tohoto chovatelského kroužku.

 

Na jakékoliv Vaše další dotaze Vám rádi zodpoví:

předseda ZO ČSCH Jaroslav Drejček, tel.: 605 226 510,

Ing. Iveta Prombergerová, Ph.D., tel.: 603 953 689, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Ing. Marie Ondráková, Ph.D., tel: 606 618 568, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .