Udělené čestní ceny abecedně 2015
Sobota, 03 Říjen 2015 12:08
Udělené čestné ceny, poháry, mistři
1 Ambrož Jiří , Branišov, 14 Dolní rožínka Žďár nad Sázavou
jednotlivec D26 Hempšírky měděně červené
2 Augustin Josef , Šachotín 5 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod CH
jednotlivec D218 Husy české bílé
jednotlivec D237 Kachny zakrslé bílé
Mistr Vysočiny D237 Kachny zakrslé bílé
3 Baka Jaroslav , Krátká 483 Olešnice na Moravě Blansko
jednotlivec D126 Vyandotky zdrobnělé bílé
jednotlivec D145 Vyandotky zdrobnělé stříbrně koroptví vlnité
Mistr Vysočiny D145 Vyandotky zdrobnělé stříbrně koroptví vlnité
jednotlivec H109 Český stavák červený plamínek
Mistr Vysočiny H109 Český stavák červený plamínek
jednotlivec D227 Kachny čárkované stříbrné divoké
4 Bednář František , Dolní Heřmanice 71 Velké Žďár nad Sázavou
Meziříčí
kolekce 115-118 Velký světlý stříbřitý
5 Beneš Bohuslav , čp. 111 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou
kolekce 1041-1044 Stříbřitý žlutý
kolekce 1083-1086 Stříbřitý modrý
Mistr Vysočiny 1086 Stříbřitý modrý
6 Beneš Josef , Nadějov 9 Jamné u Jihlavy Jihlava
Mistr Vysočiny 526 Novozélandský bílý
12 Boháček Petr , Rudolec 12 Nové Veselí Žďár nad Sázavou
jednotlivec D108 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví
jednotlivec D138 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité
Mistr Vysočiny D138 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité
14 Boudný Petr , Kozlov 73 Velký Beranov Jihlava
jednotlivec D1 Brahmánky žluté kolumbijské
16 Bratršovský Miloslav , Velká Losenice 7 Velká Žďár nad Sázavou
Losenice
kolekce 289-292 Meklenburský strakáč modrý
jednotlivec D29 Hempšírky měděně červené
jednotlivec D5 Amroksky krahujcovité
21 Ing. Broža Bohuslav , Budín 219 Křižanov Žďár nad Sázavou TI
kolekce 987-990 Marburský
24 Buček Pavel , V Olších 7 Ivančice Brno-venkov TI
kolekce 531-534 Novozélandský bílý
Mistr Vysočiny 534 Novozélandský bílý
25 Caha Miroslav , Pod Kaplou 125 Brtnice Jihlava
kolekce 119-122 Velký světlý stříbřitý
Mistr Vysočiny 122 Velký světlý stříbřitý
26 Čajková Lydie , Šanov 284 Božice Znojmo
jednotlivec D73 Rýnské slepice černé
jednotlivec D240 Pižmovky modře divoké
31 Čermák Tomáš , 5.května 61 Košetice Pelhřimov
kolekce 805-808 Havana
29 Čermák Ladislav , Košetice 249 Pelhřimov
jednotlivec D102 Plymutky zdrobnělé bílé kolumbijské
jednotlivec H30 Moravský pštros červený
38 Diviš Josef , Pražská 17/408 Třebíč Třebíč JT
jednotlivec H15 Koburský skřivan bezpruhý
259 Ing. Dobrovolný Zdeněk , Česká Bělá 228 Česká Havlíčkův Brod CH
Bělá
jednotlivec 915 Malý beran bílý červenooký
kolekce 929-932 Malý beran divoce zbarvený
40 Ing. Dobrovolný Josef , Věcov 57 Věcov Žďár nad Sázavou
kolekce 543-546 Novozélandský bílý
Mistr Vysočiny 542 Novozélandský bílý
39 Dobrovolný Josef , Dr. Suzy 3 Třebíč Třebíč JT
Šampión Vysočiny H59 Prácheňský káník černý
46 Drejček Jaroslav , 69 Bohdalov Žďár nad Sázavou
jednotlivec 84 Moravský modrý
50 Dvořák Vladimír , Pomezí u Poličky 257 Svitavy SV
kolekce 420-423 Hototský bílý
Mistr Vysočiny 423 Hototský bílý
Šampión Vysočiny 420 Hototský bílý
48 Dvořák Jaroslav , Jihlavka 22 Batelov Jihlava
jednotlivec H89 King žlutý
51 Dygrýnová Olga , Mánesova 107 Humpolec Pelhřimov
jednotlivec D192 Rousné zakrslé slepice porcelánové
jednotlivec D54 Leghornky bílé
53 Fabeš Luděk , Dačice 103/I Jindřichův Hradec JT
jednotlivec H102 Český stavák sedlatý černý
Mistr Vysočiny H102 Český stavák sedlatý černý
55 Fiala Karel , Náměstí 118 Měřín Žďár nad Sázavou
jednotlivec D211 Husy landeské bílé
60 Florián Antonín , Stará Říše 216 Jihlava JT
jednotlivec D57 Vlašky koroptví
61 Folejtar Josef , Křešín u Pacova 3 Křešín u Pacova Pelhřimov
jednotlivec D87 Barneveldky zdrobnělé dvojlemované
Mistr Vysočiny D139 Vyandotky zdrobnělé černé bíle skvrnité
Mistr Vysočiny D87 Barneveldky zdrobnělé dvojlemované
72 Hedbávný Karel , Myslbekova 594/2 Třebíč Třebíč JT
kolekce 1173-1176 Ruský černý
76 Hlaváč David , Petrovice 55 Nové město na Žďár nad Sázavou
Moravě
kolekce 817-820 Havana
Mistr Vysočiny 820 Havana
83 Horní Josef , Zahradní 140 Pohled Havlíčkův Brod HB
jednotlivec D9 Amroksky krahujcovité
Šampión Vysočiny D9 Amroksky krahujcovité
84 Hort Josef , Sedlec 16 Sedlec Třebíč TI
jednotlivec 464 Novozélandský červený
87 Dr. Hron Jaroslav , Ojířova 80 Tábor-Klokoty Tábor
jednotlivec D46 Sasexky bílé světle kolumbijské
90 Husák Pavel ml., Dukovany 165 Dukovany Třebíč JT
kolekce 1295-1298 Bílý červenooký rex
33 Chalupa David , Rudolec 87 Nové Veselí Žďár nad Sázavou
kolekce 1029-1032 Stříbřitý černý
Mistr Vysočiny 1032 Stříbřitý černý
34 Chvátal Pavel , 109 Kozlov Jihlava
Šampión Vysočiny 787 Aljaška
98 Ježková Alena , Markvarec 20 Dačice Jindřichův Hradec JT
kolekce 675-678 Kalifornský černý
101 Juráček Josef , Dolní Rozsíčka 29 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou
jednotlivec D14 Australky černé
102 Juráček ml. Jaroslav , Dolní Rozsíčka 29 Dolní Žďár nad Sázavou
Rožínka
kolekce 682-685 Kalifornský černý
108 Kaňka Jaroslav , Zahradní 277 Červená Řečice Pelhřimov
kolekce 90-93 Moravský modrý
110 Karel Vočka , Lažínky 21 Moravské Budějovice Třebíč JT
Mistr Vysočiny H179 Český rejdič bělouš černohrotý
112 Kelbl Vladimír , Přísnotická 162 Žabčice Brno-venkov TI
kolekce 791-793 Aljaška
61 Kopal Karel , Veselíčko 70 Slavonice Jindřichův Hradec JT
jednotlivec D76 Araukany divoké
119 Kosík Milan , Březinova 349 Moravské Třebíč JT
jednotlivec D68 České slepice zlaté kropenaté
Mistr Vysočiny D68 České slepice zlaté kropenaté
124 Králíček Stanislav , Netín 33 Radostín nad Oslavou Žďár nad Sázavou
jednotlivec 1116 Holandský černý
kolekce 384-387 Vídeňský šedý
Mistr Vysočiny 387 Vídeňský šedý
132 Křestan Miroslav , Na Průhonu 312 Vědomice Litoměřice
jednotlivec D33 Hempšírky měděně červené
133 Křivohlavý Zdeněk , V Bytovkách 284 Habry Havlíčkův Brod HB
jednotlivec D97 Hempšírky zdrobnělé měděně červené
134 Kříž Michal , Okrouhlička 29 Štoky Havlíčkův Brod HB
jednotlivec D178 Hedvábničky divoké
137 Kuchařík František , Moravské Bránice 21 Dolní Brno-venkov TI
Kounice
kolekce 1009-1012 Perlový
155 Matoušů Ladislav , Friedova 661 Pelhřimov Pelhřimov
jednotlivec D51 Orlovky pestré
jednotlivec H78 Česká bagdeta červená
Mistr Vysočiny H78 Česká bagdeta červená
156 Mejzlík Jiří , Ostrov nad Oslavou 184 Havlíčkův Brod
jednotlivec 903 Moravský bílý hnědooký
157 Menčík Bohumil , čp. 54 Domamil Třebíč
kolekce 7-10 Belgický obr divoce zbarvený
Mistr Vysočiny 10 Belgický obr divoce zbarvený
161 Miroslav Kysilka , Dolní Újezd 89 Dolní Újezd Svitavy SV
jednotlivec D219 Husy české bílé
Mistr Vysočiny D219 Husy české bílé
162 Ing. Mišovič Erik , Šafaříkova 1310 Moravské Třebíč JT
Budějovice
Mistr Vysočiny D72 České slepice stříbrné kropenaté
Šampión Vysočiny D72 České slepice stříbrné kropenaté
164 Mokrý Ladislav , Nerudova 661 Přibyslav Havlíčkův Brod CH
kolekce 321-324 Vídeňský černý
166 Müller Emil , Sportovní 615 Konice Prostějov
Mistr Vysočiny H83 Indián červený
168 Musil Miroslav , Dolní Jablonná 10 Přibyslav Havlíčkův Brod CH
Mistr Vysočiny H146 Pomořanský voláč bílý
175 Nedělka Kamil , Bohdalov 199 Bohdalov Žďár nad Sázavou
kolekce 827-830 Havana
180 Ing. Nosek Antonín , Dlouhá 87/35 Jihlava - Horní Jihlava
Kosov
kolekce 606-609 Burgundský
182 ing. Novák Josef , Zahradní 211 Brtnice Jihlava
kolekce 199-202 Velký světlý stříbřitý
Mistr Vysočiny 202 Velký světlý stříbřitý
kolekce 1351-1354 Zakrslý ruský černý
185 Novotný Miroslav , Mírovka 51 Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod
jednotlivec D209 Husy tuluské divoké
jednotlivec D216 Husy pomořanské divoce strakaté
jednotlivec D226 Kachny saské modrožluté divoké
189 Odehnal Martin , Moravské Bránice 294 Dolní Brno-venkov TI
Kounice
Šampión Vysočiny H185 Výstavní tippler černý
193 Partl Jaromír , U cihelny 5 Jihlava 5 Jihlava
jednotlivec H73 Texan
Mistr Vysočiny H73 Texan
198 Pechová Natalie , V Brance 1016 Humpolec Pelhřimov
jednotlivec 1239 Hermelín modrooký
200 Pešek Libor , Rankov 18 Chotěboř Havlíčkův Brod CH
jednotlivec D132 Vyandotky zdrobnělé černé
jednotlivec D143 Vyandotky zdrobnělé koroptví vlnité
Mistr Vysočiny D132 Vyandotky zdrobnělé černé
202 Pfeifer František , Dobrohostov 6 Štoky Havlíčkův Brod HB
kolekce 979-982 Činčila malá
Mistr Vysočiny H156 Ledňák kapratý
204 Pipek Jiří , Na Skalce 173 Libice nad Doubravou Havlíčkův Brod CH
jednotlivec H92 Modena - schietti
208 Pohanka Václav , Nová Ves 141 Nové Město na Žďár nad Sázavou
Moravě
kolekce 557-560 Novozélandský bílý
Mistr Vysočiny 560 Novozélandský bílý
211 Pokorný Luděk , Pavlice 4 Grešlové Mýto Znojmo
jednotlivec H13 Gigant modrý pruhový
Mistr Vysočiny H13 Gigant modrý pruhový
212 Polák Jan , Jamolice 131 Moravský Krumlov Třebíč JT
jednotlivec D55 Leghornky bílé
214 Požár Josef , Partlicova 311 Třešť Jihlava JT
kolekce 255-258 Činčila velká
216 Prchal Vladimír , Nová Ves u Leštiny 8 Golčův Havlíčkův Brod HB
Jeníkov
kolekce 28-31 Belgický obr albín
221 Promberger Pavel , Bohdalov 193 Žďár nad Sázavou
kolekce 874-877 Bílopesíkatý černý
226 Prudík Josef , Dolní Heřmanice č.32 Velké Meziříčí Třebíč
jednotlivec H28 Moravský pštros modrý bezpruhý
232 Ripper Jan , Kozlov 64 Velký Beranov Jihlava
kolekce 1276-1279 Kastorex
228 Řiháček Petr , Háji 1032 Moravské Budějovice Třebíč JT
Mistr Vysočiny H182 Jeptiška černá
248 Slanina Josef , Dražice 171 Dražice Tábor
jednotlivec kř310 Křepelky japonské tuxedo
252 Smola Vladimír , Cejle 6 Batelov Jihlava
jednotlivec H42 Německý výstavní modrý pruhový
jednotlivec H43 Německý výstavní plavý červenopruhý
Mistr Vysočiny H42 Německý výstavní modrý pruhový
Mistr Vysočiny H43 Německý výstavní plavý červenopruhý
260 Stáňa Ladislav , Pokojov 5 Nové Veselí Žďár nad Sázavou
jednotlivec D63 Vlašky rodobarvé šedoprsé
263 Starý Rudolf , Vilémovice 11 Vilémovice Blansko
kolekce 414-417 Vídeňský modrošedý
Mistr Vysočiny 417 Vídeňský modrošedý
267 Střešňák Ladislav , Sněžné 187 Žďár nad Sázavou
jednotlivec H36 Německý výstavní bílý
jednotlivec H45 Německý výstavní straka
269 Svatoň Jan , Česká Bělá 25 Havlíčkův Brod CH
jednotlivec H3 Benešovský holub bílý
Mistr Vysočiny H3 Benešovský holub bílý
271 Svoboda Ladislav , Rančířov 42 Jihlava 1 Jihlava
jednotlivec H108 Český stavák červený bělohrotý
237 MVDr. Šimek Vlastimil , Masarykova 727 Vlčnov Uherské Hradiště TI
kolekce 1188-1191 Zakrslý beran divoce zbarvený
240 Šín Josef , Skřípov 65 Konice Olomouc
kolekce 317-320 Vídeňský modrý
241 Šínová Emílie , Skřípov 65 Konice Prostějov
jednotlivec D136 Vyandotky zdrobnělé žluté
jednotlivec D165 Paduánky zdrobnělé žlutě plavé bíle lemované
242 Šíp Jindřich , Riegrova 5 Chotěboř Havlíčkův Brod CH
jednotlivec 1181 Zakrslý beran bílý červenooký
kolekce 1225-1228 Zakrslý beran strakáč černý
kolekce 1272-1275 Zakrslý hototský bílý
kolekce Zakrslý bílý červenooký rex
Mistr Vysočiny 1228 Zakrslý beran strakáč černý
Mistr Vysočiny 1333 Zakrslý bílý červenooký rex
jednotlivec D120 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví
jednotlivec D182 Antverpští vousáči křepelčí
259 Špinar Václav , čp. 70 Velká Losenice Žďár nad Sázavou SV
kolekce 1130-1133 Tříslový černý
Mistr Vysočiny 1133 Tříslový černý
264 Štěrba Jaroslav , Věcov 82 Věcov Žďár nad Sázavou
kolekce 631-634 Burgundský
kolekce 635-638 Burgundský
266 Štrejbar Bohuslav , Luční 1037/16 Třešť Jihlava JT
jednotlivec 1169 Český černopesíkatý
273 Tecl Alois , Česká Bělá 67 Havlíčkův Brod CH
kolekce 226-229 Velký světlý stříbřitý
kolekce 230-233 Velký světlý stříbřitý
Mistr Vysočiny 233 Velký světlý stříbřitý
jednotlivec D122 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví
274 Tecl Miloš , Česká Bělá 69 Havlíčkův Brod CH
kolekce 444-447 Český albín
jednotlivec D20 Australky černé
Mistr Vysočiny D19 Australky černé
jednotlivec H8 Benešovský holub modrý
275 Tenora Jiří , Moravská strana 308 Olešnice na Žďár nad Sázavou
Moravě
kolekce 1338-1341 Saténový zaječí
276 Tesař Vladimír , Rozhraní 45 Rozhraní Svitavy
kolekce 1079-1082 Stříbřitý divoce zbarvený
278 Mgr. Toman František Ph.D., Kundratice, 32 Žďár nad Sázavou
Rozsochy
jednotlivec H37 Německý výstavní bílý
Mistr Vysočiny H37 Německý výstavní bílý
280 Tomášek Pavel , Blažkov 7 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou
kolekce 34-36 Německý obrovitý strakáč černý
279 Tomášek Michal , Blažkov 47 Dolní Rožínka Žďár nad Sázavou
jednotlivec D124 Velsumky zdrobnělé rezavě koroptví
284 Trnka Josef , Sukova 576 Votice Benešov
jednotlivec D159 Orlovky zdrobnělé bílé
jednotlivec D37 Hempšírky modře měděně červené
285 Tucauer Jiří , Dolany 132 Opatovice nad Labem Pardubice
jednotlivec 522 Novozélandský červený
292 Vaněk Ladislav , Velký Beranov 265 Velký Jihlava
Beranov
jednotlivec D48 Šumavanky zlaté stříkané
291 Vaněk Josef , Velký Beranov 265 Velký Beranov Jihlava
kolekce 920-923 Malý beran bílý červenooký
jednotlivec D238 Kachny zakrslé bílé
293 Vávrová Dagmar , Sladovnická 186 Chotěboř Havlíčkův Brod CH
kolekce 1143-1146 Tříslový černý
298 Veselá Kristýna , Velká Losenice 270 Žďár nad Sázavou SV
jednotlivec H188 Rakovnický kotrlák bílý
299 Veselý Stanislav , Na potoku 159 Slavonice Jindřichův Hradec JT
Mistr Vysočiny H190 Vídeňský rejdič zrcadlový žlutý
Mistr Vysočiny H191 Vídeňský rejdič zrcadlový červený
301 Vogeltanz Vít , Chlumín 32 Chlumín Mělník
jednotlivec H97 Modenka - schietti černá
Mistr Vysočiny H97 Modenka - schietti černá
303 Vondráčková Petra , Stránecká Zhoř 99 Měřín Žďár nad Sázavou
jednotlivec D221 Kachny ruánské divoké
304 Vyhlidal Teodor , Panské Dubénky 11 Strmilov zadej okres JT
jednotlivec D21 Bílefeldské slepice rodobarvé hnědoprsé
305 Vyhnálek Jaromír , Husova 92 Jemnice Jindřichův Hradec
kolekce 66-69 Francouzský beran železitý
307 Záborský Josef , Ořechovská 462 Křižanov Žďár nad Sázavou
jednotlivec H85 Kariér modrý
309 Zavoral Jaroslav , Dolní Újezd 506 Dolní Újezd Svitavy SV
kolekce 741-744 Kalifornský černý
311 Ing. Zavoralová Blanka , Dolní Újezd 506 Dolní Svitavy SV
Újezd
kolekce 1230-1233 Zakrslý beran strakáč madagaskarový